Dodano: 2016.12.22

Studencka Sekcja Polskiego Towarzystwa Chemicznego serdecznie zaprasza pracowników, doktorantów i studentów na seminarium

pt. „Badania spektroskopowe ortokrzemianów lutetu i gadolinu domieszkowanych jonami metali ziem rzadkich",

które wygłosi studentka Wydziału Fizyki Technicznej Politechniki Poznańskiej

Sylwia Zięba

Seminarium odbędzie się 9 stycznia 2017 roku o godzinie 12 w Sali 2044.

Wystąpienie będzie dotyczyło prac badawczych studentki prowadzonych w ramach przygotowania pracy inżynierskiej i magisterskiej. Pani Sylwia Zięba wykonuje pracę magisterską pod kierunkiem dr hab. Andrzeja Łapińskiego w Zakładzie Kryształów Molekularnych Instytutu Fizyki Molekularnej PAN w Poznaniu, z którym od szeregu lat Instytut Chemii UwB współpracuje w obszarze badań nad nowymi materiałami przewodzącymi.

Zaproszenie na wykład